Catering indywidualny

Catering indywidualny to wyjątkowa oferta, w ramach której dostarczamy catering do domu lub dowolnego wskazanego przez klienta miejsca, zapewniając jednocześnie kompleksową obsługę imprezy. Korzystając z usług firmy cateringowej Bistro Smak Catering macie Państwo pewność, iż każdy szczegół organizacyjny wydarzenia zostanie dopięty na ostatni guzik, na długo przed planowanym terminem imprezy, a poczęstunek zostanie dostarczony na miejsce bankietu lub spotkania w odpowiednim czasie oraz temperaturze, co jest szczególnie istotne w przypadku dań obiadowych oraz dań z ciepłego bufetu.

Catering do domu – ekskluzywna restauracja w Twoim salonie

Zorganizowanie imprezy okolicznościowej nie wymaga wynajmowania sali. Wykwintny catering do domu wraz z kompleksową obsługą serwisową to doskonałe rozwiązanie w przypadku kameralnych przyjęć, które chcemy ugościć pod własnym dachem. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, co niezbędne do podania eleganckiego obiadu lub kolacji, zorganizowania poczęstunku w postaci bufetu na tarasie lub patio czy zorganizowania słodkiego poczęstunku z kawą, ciastem i zimnym deserem.

Realizując zamówienia na catering do domu obsługujemy przyjęcia organizowane pod dachem, jak również imprezy plenerowe organizowane w ogrodzie. W przypadku imprez plenerowych zapewniamy kompleksową aranżację przestrzeni umożliwiającą zarówno organizację tradycyjnej imprezy zasiadanej, jak i standing party z daniami i przekąskami serwowanymi w postaci bufetu.

Imprezy okolicznościowe – catering z serwisem  

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych, zarówno tych kameralnych, jak i bardziej hucznych. W zależności od miejsca organizacji imprezy oraz oczekiwań Naszych Klientów zapewniamy sam catering lub catering z profesjonalnym serwisem kelnerskim. Obsługujemy imprezy okolicznościowe z zasiadanym obiadem/kolacją oraz imprezy z poczęstunkiem serwowanym w postaci bufetu. W przypadku cateringu na imprezy okolicznościowe z bufetem dbamy o to, żeby dania były uzupełniane na bieżąco, a ich temperatura optymalna. Zwracamy szczególną uwagę na prezencję jedzenia. Nasze dania bufetowe charakteryzują się wysoką estetyką, jaką zapewnia odpowiedni dobór składników i przygotowanie.

Catering na imprezy okolicznościowe – Warszawa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego cateringu podczas organizowania ważnych uroczystości rodzinnych. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę, jednakże w każdym przypadku dostosowujemy się do Państwa potrzeb, życzeń i oczekiwań, dlatego jesteśmy w stanie skomponować menu dopasowane do okoliczności spotkania. Wizytujemy miejsce cateringu wskazanego przez Państwa bądź przez nas. Zapewniamy aranżację każdego spotkania poprzez wypożyczenie sprzętu, obsługę kelnerską do oprawy technicznej i muzycznej każdego wydarzenia.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 504 247 360 lub mailowy: bistrosmak@op.pl. Zlecenia na catering do domu realizujemy na terenie miasta Warszawa, zapewniając kompleksową obsługę wydarzenia. Nasz catering to doskonałe rozwiązanie na imprezy okolicznościowe, w tym także jubileusze zawodowe. W przypadku tych ostatnich dostarczamy catering do firm zapewniając kompleksową aranżację sali konferencyjnej lub innego pomieszczenia adekwatnie do okoliczności.


Przykładowe menu na catering indywidualny

 

Przekąski zimne podane w formie półmiska:

 • Półmisek wędlin i mięs pieczonych podane z sosami i piklami
 • Tartoletki, mini babeczki z musem z kurczaka
 • Roladki naleśnikowe z serkiem i wędzonym łososiem
 • Kruche sałaty zawijane w tortillę z bekonem, jajem i sosem ziołowym
 • Pieczywo mieszane / masło

 

Dania ciepłe:

 • Krem z pomidorów z bazyliowym pesto
 • Żur z jajem i kiełbasą
 • Polędwiczka wieprzowa z sosem grzybowym
 • Sznycelki z kurczaka w sosie serowym
 • Ziemniaki puree z koprem
 • Kasza gryczana z podsmażaną cebulą i natką
 • Kruche sałaty z warzywami i sosem winegret

 

Desery:

 • Półmisek ciast typu: sernik, szarlotka, cisto czekoladowe